Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan tudnék hamarabb kilábal...

Hogyan tudnék hamarabb kilábalni ebből?

Figyelt kérdés
Egy pár napja már nagyon köhögök. Most elkezdett folyni és bizseregni az orrom. Rettenetesen fáj a mellkasom. Tegnap Pl hánytam, annyira köhögtem. Ősszel volt egy homlok-arcüreg gyulladásom. Azóta vagyok ilyen beteges.. Eddig az orrom sem szuszogott, de anya vett nekem ezt a Bioparox -ot. Tulajdonképpen ez indította meg. Ambroxolt szedek de holnap kapok valami szirupot. Egyébként így a suliban tanulni nem lehet. Ma is Pl oda az 5-ös mivel ki kellett fújni az orrom, és már készen voltak vele a táblánál....
2016. febr. 3. 18:32
 1/1 Salx Narval ***** válasza:
Azt hiszem ezzel már érdemes lenne dokihoz menni akkor is ha nincs lázad. Pár napig otthon tart és így gyorsabban meggyógyulsz, az erős éjszakai köhögésre is biztos felír valamit.
2016. febr. 4. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!