Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Stressztől, idgességtől lehet...

Stressztől, idgességtől lehet folyamatos mellkasi fájdalom, kéz zsibbadás?

Figyelt kérdés
Tegnap óta szinte folyamatosan szúró érzés van a mellkasomban, szívem táján. Sokszor kisugárzik a kezembe és zsibbad. Csináltak egy rövid EKG-t negatív lett, a pulzusom viszont 110. Pánikot állapítottak meg. Azóta a pulzusom jó de a fájdalom megmaradt. Nem tudom. Ha komolyabb szívprobléma miatt lenne akkor már erőseben kijött volna rajtam nem? Tegnap ügyeleten voltam, ma meg a háziorvosnál aki szintén azt mondta hogy stressz, idegesség. De nem igazán akar csillapodni a fájás. Teljes vérképen is 2 napja voltam ott is minden rendben.

2016. febr. 3. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, lehet.

Felejtsd el a koffeint, ha bármiképp fogyasztod, egyél sok vitamint, ásványi anyagot. Szedj magnéziumot, és estére igyál citromfű teát.

Sétálj, lazíts, jógázz.

2016. febr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy mondanni szokás: minden mindennel összefügg.

Vizsgáltasd ki, vagy masszíroztasd ki a nyakcsigoláid.

2016. febr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
valószinű stressz! mindenre kihat.
2016. febr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!