Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hőemelkedés, köhögés, hátfájás...

Hőemelkedés, köhögés, hátfájás, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A köhögésem sokszor hurutos, de van hogy száraz. Lázam nincsen, most mértem 37,5. Nagyon fáj a hátam, szúr, és olyan mintha nem kapnék rendesen levegőt (asztmás is vagyok). Erőtlennek érzem magam, legszívesebben egész nap feküdnék. Mi bajom lehet?

2016. febr. 7. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ekcéma. Higgy nekem, orvos vagyok. Ja, nem csak vicceltem, de lehet egy orvos tudna rá válaszolni.
2016. febr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
ülve jött rád a finghatnék, aztán felcsúszott és nyomja a tűdődet...még címkének is oda írtad, hogy háziorvos, szerinted azok itt lógnak, hogy az ilyenekre válaszoljanak? bele se gondoltok, hogy valami komolyabb is lehet, áh minek majd valaki ott a monitor másik oldalán megoldja...
2016. febr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
lelki konfliktus hatására jön létre. biologika a megfejtése. félelem, stressz, megijedés hatására okozódik a köhögés. ajánlom figyelmedbe a youtubon barnai robertónak a műsorát nézd végig, nagyon tanulságos. az ember azért lesz beteg, mert stressz éri. aztán saját magát ki is tudja gyógyítani az ember orvos nélkül.
2016. febr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szerintem influenzás lehetsz, ami az asztma miatt akár súlyossá is válhat, de nem vagyok orvos, csak nekem most pont ez van, de szerintem mindenképp kérdezd meg háziorvosodat róla. Épp tart az influenzaszezon.
2016. febr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy influenza, vagy valamilyen hűléses betegség, menj el a háziorvoshoz, hogy meghallgassa a tüdődet, ír majd fel köptetőt, vagy köhögéscsillapítót, a fulladásérzet valószínű az asztmádtól van, a betegség nem javít rajta, menj orvoshoz.
2016. febr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, de meg sem vizsgált, így nem vagyok előrébb...
2016. febr. 9. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!