Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Több, mint 1 éve véres a...

Több, mint 1 éve véres a székletem, mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Pontosabban élénk piros és csak a papíron van egy kicsi, de minden egyes "nagy dolog" után.

2016. febr. 8. 02:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy éve? És nem mentél orvoshoz? Őszinte gratulációm.
2016. febr. 8. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 meow26 válasza:
Ez súlyos problémára utalhat, azonnal doki!
2016. febr. 8. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tehát a székleted színe normális, de a papíron meg élénk piros és csak egy kicsit? Valószínűleg aranyér.
2016. febr. 8. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1 éve van és se krémet nem használtál és orvoshoz sem mentél? Atyaisten. Mivel vérzés van és ilyen régóta, ezért több szempontból veszélyes a szervezeted számára, ezért mutasd meg a sebésznek vagy proktológusnak, de még ezen a héten.
2016. febr. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg aranyér, de jól bírod...
2016. febr. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem fordultam dokihoz, mert mamámmal éltem külföldön és neki nem volt annyi pénze, hogy fizesse a dokit,szóval be kellett osztani nagyon a pénzt, mert tanultam, plusz, ha valami bajom volt, csak kinevetett, mert azt hitte kitalálom. Aztán kimentem a családomhoz(szüleimhez, tesómékhoz), ahol nem volt semmi papírom és emiatt csak egy szemvizsgálat 250$-ba került, most Magyarországon vagyok, meg kell csinálnom a papírokat, bizonyítványt kell fordíttatnom, ami megint sokba kerül, munkát kell biztosítanom és aztán eljuthatok az orvosig. Ha tehettem volna, elmentem volna, engem is zavar, sőt ennél sokkal több dolog is zavar, de nem tudok egyenlőre ellene tenni, csak szerettem volna tudni, hogy nagyon rossz dolog áll mögötte, vagy enyhébb.
2016. febr. 8. 14:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha lehetőséged van, mutasd meg sebésznek vagy proktológusnak.

Ha nem, akkor a patikában szólj, hogy aranyérre szeretnél kúpot + kenőcsöt és választhatsz az ajánlatok közül.

De ettől függetlenül mihamarabb próbáld megoldani, hogy orvos lássa. Gyógyulást.

2016. febr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Amint lesz lehetőségem, elmegyek orvoshoz. Köszönöm szépen. :)
2016. febr. 8. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!