Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért szur, nyilal a 2 db...

Princo1310 kérdése:

Miért szur, nyilal a 2 db herém, illetve az ágyékom?

Figyelt kérdés
22 éves fiu vagyok,van baratnőm akivel nemi kapcsolatban élek kb. 3-4 éve,de ez a fàjdalom érzés lassan fél éve jött elő. Voltam napokba urulogusnàl,azzal a panasszal hogy fàj,illetve mikor elmegyek pisilni akkor és azt befejezem,akkor érzem,hogy még mindig mintha lenne egy kis pisi benne,tehàt prosztata gyullladàsra utalo jelek. Meg vizsgalta az orvos a heréimet,és a prosztatamat is,vizeletet is adtam,aztan 10-15 perc mulva vissza hivott a rendelő szobàba,és annyit mondott hogy,be van gyulladva a prosztatàm,és egy kis gennyet is talàltak a vizeletembe. Fel irt 3 doboz sumetrolint ( gyulladàs gyökkentőt ) első két dobozzal 2*2 db,harmadiknàl màr csak 1*1. Most tartok a harmadik doboznàl,de a heréim,mikor focizik lekell cserélni,mert iszonyatosan fàj,mintha valaki szorongatnà. Mi lehet az oka? Őszintén szolva,mintha a heréimmel együtt a làgyékom,lovaglo izmom is mintha meg lenne húzva. Azota kevesebbet szexelek,és kevesebbet is csinàlom magamnak :) Megprobàltam mindent leirni,remélem tudtok hasznosat irni. Ja és a gyogyszer mellé napi 2,5-3 L vizet megkell innom. Köszi előre is a vàlaszokat.

2016. febr. 8. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha genny van benne tuti gyulladas , de ez érdekes, hogy nem múlik el. Ez hülye egy ötlet, de lehet elmennek orvoshoz, hogy lehet, hogy lagyekservem van mert nagyon fáj, foci közbe, mozgásra. A sumetrolimnak a gyuladast le kéne vennie, ha tényleg az.
2016. febr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nemtudom,talan a vizelesi nehezseg az csokkent,de a here lagyek tajekon a fajdalom az nem.
2016. febr. 9. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!