Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normális, hogy nem Félek? 17/l

Normális, hogy nem Félek? 17/l

Figyelt kérdés
Holnap fognak életem során hetedszerre műteni.Sosem féltem egyiknél sem,pedig komplikáltak voltak,1000 felé bajom/betegségem van.Kiskoromban is ilyen voltam,míg más Gyere üvöltött,én csendben viseltem.Mai napig ilyen vagyok,normális ez?Az orvosok is folyamatosan meghökkennek,hogy hatalmas fájdalmak közepette is tudok mosolyogni,és hogy egy szavam sincs.

2016. febr. 8. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem irigyellek, szinte hozzá vagy szokva. Nekem életemben nem volt még műtétem szerencsere.
2016. febr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyi, én is így vagyok. Bár engem nem műtöttek, de minek félni?! Na, mindegy. Magas a fájdalomküszöböd. Ennyi.
2016. febr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az elmúlt egy évem arról Szólt,hogy orvostól orvoshoz jártam.Egyszer műtöttek 10 évesen a többi az elmúlt fél évben volt.Magas a fájdalomküszöböm,bar igyis voltak nagyon erős fájdalmaim,de egyszerűen elviseltem,Sosem nyavajgok,vagy bármi,mellesleg olyan dolgok kerültek elő nálam,amire azt mondták az orvosok,hogy anatómiailag nem létezik.Egyik fura betegségem pl,hogy a szájpadlásom tele van fogakkal,de nincsenek kinőve,holnap emiatt műtenek.
2016. febr. 8. 14:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze! Sokkal normálisabb, mint nagy f-fel írni a féleket. :-) A félelem egyáltalán nem kötelező. Nyilván hozzászoktál az orvosokhoz és bízol bennük, hogy jót tesznek veled, akkor mitől kéne félned? Hajrá!
2016. febr. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!