Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasnyálmirigyem vagy lépem...

Hasnyálmirigyem vagy lépem fáj, egyre jobban, mitől? Sürgősségi?

Figyelt kérdés

1-2 hete kezdtem el érezni, akkor csak pár percig fájt, tompán.

Aztán egyre gyakrabban, most éreztem először hogy erősebben fáj.

Bal bordaív alatt, nem tudom pontosan hogy mi fáj.

Háziorvosom délelőtt rendelt, ha nem tudok várni reggelig, sürgősségire be lehet ezzel menni?



2016. febr. 15. 14:40
 1/5 A kérdező kommentje:
most mintha bele-bele nyilalgatna. nem vészes, de ijesztő
2016. febr. 15. 14:44
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt. Ott a lép v a vékonybél van (nem tudom pontosan hol fáj neked). Voltam UH-n, vérvételen. Semmi. Aztán azt mondták, lehet hogy az epémmel van baj és az sugárzik ki. Nekem kb 1 évig fájdogált, volt, h napokig nem, volt, h szinte egész nap kicsit éreztem. Aztán egyszer csak elmúlt ez az egész...

Sztem menj el orvoshoz, kérj beutalót!

2016. febr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

most utánaolvastam,

pár hete tüszős mandulagyulladásom volt, ami az orvos szerint lehetett akár mononukleózis is,

annak a "szövődménye" lehet a lép megnagyobbosása, súlyosabb esetben lép repedése.

Hát most egyre többet fáj, lehet hogy mehetek ügyeletre vagy sürgősségire ha romlik :(

2016. febr. 15. 15:46
 4/5 anonim válasza:
Na mi lett veled? Elpatkoltál?
2023. márc. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is "bohóckodik". Mostanában sok embertől hallom ezt a tünetet.
2023. márc. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!