Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anyukam kerdezi. Mitol lehet...

Anyukam kerdezi. Mitol lehet hogy ejszaka felebredtem es ugy forgott velem a szoba mintha ringispiren ulnek? Balrol -jobbra egy-iranyban.

Figyelt kérdés
Az ablakok olyan gyorsan forogtak mintha tobb lenne egymas mellett. Surgossegin kotottem i, mentot kellett hivni. Nagyon szomjas voltam, szam kiszaradva, jo 1,5-2 ora volt mire elmult. Hanyinger es emelyges maradt utana. Azota is ha hirtelen forditom a fejem vagy nezek valamit keresve a szememmel ujra elszeduleok

#szédülés #hányinger #forog veled a világ
2016. febr. 16. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt többször ilyen fiatalabb koromban. A belső fülnél történik valami. Van rá valamilyen mozgás, ami rendbe hozza. Ártalmatlan, de nagyon ijesztő tud lenni. Én ilyenkor mindjárt bevettem egy nyugtatót, és visszafeküdtem az ágyba. Egy idő után elmúlik.
2016. febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vércukor szint csökkenése,vagy vérnyomás ingadozás lehet.
2016. febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De mit mondtak a sürgősségin?
2016. febr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En is a fuledre gondoltam eloszor.
2016. febr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem anyukadnak ezt a kerdest inkabb a surgossegen kellett volna feltennie, Talan ok jobban meg tudtak volna mondani, mint a Gyik olvasoi.
2016. febr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyensúlyozó központ eredetű is lehet (Fül-orr-gégészeten kezelik) és neurológiai eredetű is (neurológus kezeli). A sima vérnyomás problémáknak nem ilyen tünete van.
2016. febr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek... A surgossegin csak annyit mondtak periferias eredetu...valoszinu, elkuldtek anyukamat a korzeti orvoshoz, adtak neki Betasecet, B1-et es kozoltek vele ez sok embernek van... Nagyon megijedtunk...ezert gondoltuk megkerdezzuk, hatha valakivel elofordult mar ilyen. Koszi a Valaszokat!!!
2016. febr. 16. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!