Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan tudnék megbetegedni...

Hogyan tudnék megbetegedni hétfőre?

Figyelt kérdés

Nem az iskola miatt szeretném kiahagyni a a következő hetet,hanem egy súlyos családi probléma miatt, ugyhogy az oltásokat légyszíves hanyagoljátok, mert ez nagyon fontos lenne nekem.

Az orvosomnak hazudni nem tudnék, és nem is akarok.(műhányás, hasmenés ilyenek szóba sem jöhetnek)

Hogy tudnék a leggyorsabban megfázni, de nem csak ilyen orrfolyás, hanem egy rendes erős megfázást szeretnék elérni.

Aki segít a tippjeivel annak nagyon szépen köszi! :)



2016. febr. 20. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
ha komolyan családi okok miatt maradnál ki a suliból és úgy érzed, jogos is, akkor miért kéne bármit megjátszani? egyrészt felesleges az egészségeddel játszani, meg gondolom, a tanárok (ha humánusak), megértik, hogy néha vannak olyan életszakaszok, ami nagyon válságos a családban...
2016. febr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyél sok jeget, jégkrémet, igyál fagyos vizet, ne öltözz fel rendesen, járj a hideg padlón mezítláb, kapcsold ki a fűtést, nyiss ablakot, legyen huzat, vizes pólót vegyél fel. Persze semmi nem garantálja hogy beteg is leszel, de van rá esély. Persze nem értem miért nem hazudod inkább a betegséget... egyszerűbb mint valóban betegnek lenni és szenvedni otthon egész héten miközbe taknyod folyik a világba.
2016. febr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Idióta... :D
2016. febr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
2-es! Nem tüdőgyulladást akar hanem csak megfázni. Vizes póló meg huzat?
2016. febr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szamo77db ***** válasza:
Valamikor a szülő igazolhatott egy tanévben összesen 3 napot. Ma már nem működik ez a rendszer? Vagy a szüleid nem tennék ezt meg neked? Nem akarok olyan dolgokba belemenni, ami nem tartozik rám, de így nagyon nehéz írni bármit is. Mi az, ami miatt hétfőn mindenképpen hiányozni akarsz? Az egészségedre pedig addig vigyázz, míg van mire!
2016. febr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem igazolnák le..

Hát nem tudom,hogy mi baj van velem, de mindet kipróbáltam es semmi bajom:/

2016. febr. 21. 18:59
 7/7 anonim válasza:

ha csak az iskolából szeretnél "legálisan lógni" akkor ha öszintén elmondod az orvosnak, hogy nem vagy link, csak a családoddal kell legyél, de ennyi napot nem tudnak leigazolni, és biztosítodd, hogy nem lesz ebből renszer. Nem hinném, hogy olyan szívtelen volna, hogynem segítene neked.

Viszont ha a cél, hogy a családod is betegnek lásson abban nem mernék tanácsot adni

2016. febr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!