Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epe görcsre mit mondanátok?

Epe görcsre mit mondanátok?

Figyelt kérdés
6 éves korom óta nagyon sokszor volt már epegörcsöm. Van, hogy 2 hónapig semmi, de van olyan, hogy egy héten belül 2-3-szor is előjön. Ilyenkor nem tudok aludni, mindent félbehagyok és nem tudok egy helyben lenni. Tudnátok bármit ajánlani? (Mit egyek vagy ne egyek? Milyen gyógyszer jó erre? Mit csináljak vagy ne csináljak ilyenkor?) Előre is köszönök minden választ!

#betegség #epe görcs #rendszertelen görcsök
2016. febr. 21. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Cholagol cseppet lehet kapni a patikában. Ebből 5 cseppet kell egy kockacukorra rácseppenteni. Hasi ultrahang volt már?
2016. febr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat, tehát tudok ajánlani olyat, amitől soha többet nem jön elő a görcs és bármit ehetsz és nem lesz gond.. (legalábbis nálam így van)
2016. febr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Cholagol cseppet most ajánlották, használom, de nagyon keveset ér. Konkrétan van, hogy semmit. Pedig elvileg ez nagyon jó lenne rá. Igen voltam, 6 éves korom óta szerintem 14-szer biztosan. Mindenki azt mondta, hogy nem látnak semmit. Azóta, (a legutolsónál, pár éve) azt mondták, hogy nem tud normálisan dolgozni az epém, mert nem megfelelő alakja van. (Nem igazán tudom, ezt hogyan nem vették észre az előző orvosok.)
2016. márc. 3. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!