Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Segítség! Furcsa barna foltok...

Nikol^^ kérdése:

Segítség! Furcsa barna foltok terjednek a csakamon! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Egy ideje furcsa barna foltok terjednek a nyakamon, kissé kidudorodnak. Nem tudom mi lehet, de elég gyorsan terjed. Anyukám azt hitte hogy alergia de nem hinném, egyátalán nem viszket. Én úgy gondolom, hogy gombás fertőzés ( bár nem volt honnan elkapjam...)Az elején alig volt egy kis folt, azt hittük hogy elmúlik, de fél év elteltévelmár elterjedt a nyakam felén. A kiinduló ponton nagyobb/sűrűbbek majd a szélefelé ritkábbak. Mikor víz éri fura égető,szúró érzést érzek. Már majdnem elérte az arcomat is. Jelenlegi helyzetben kb. csak egy hónap múlva mehetek vele orvoshoz. Szeretném tudni hogy mi lehet ez, félnem kéne mégjobban? Attol félek hogy elfog terjedni az egész testemen.

2016. febr. 22. 02:30
 1/2 anonim ***** válasza:
93%

Fél év alatt nem mentél vele orvoshoz?És még mindig vársz egy hónapot?

Gratulálok!

2016. febr. 22. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudok vele orvoshoz menni mert külföldön vagyok. És muszály várnom még egy hónapot, elég komplikált a helyzet. Ne ítélkezz előrre. Mivel nem vagyok regisztrálva és csak 14 éves vagyok és még a szüleim is elváltak nem olyan egyszerű. De kössz a semmit.
2016. febr. 22. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!