Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van más is akinek ilyen a...

Van más is akinek ilyen a torka, ha torokgyulladása van?

Figyelt kérdés

[link]


Ennyire eres? És a nyelvcsapom mellett az a dudor, vagy hólyag, akármi is a gyulladáshoz tartozhat?


Vagy ez mandulagyulladás? Vagy egyben mindkettő? Elég pocsékul voltam, ma már picit jobb.. Jön a nátha.



2016. febr. 22. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Torokgyulladásnak néz ki,elég piros,erezett a torkod,de a manduláid úgy látom nincsenek begyulladva.A nyelvcsapod melletti hólyag,lehet hogy a torokgyulladás miatt van,vagy mindig is ott volt,csak eddig nem vetted észre.Én a helyedben azért elmennék a gégészetre,hátha kell gyógyszer,és nem árt ha orvos is belenéz a torkodba.

Az én torkom is gyakran ilyen,de ha látok valami elváltozást,még aznap megyek dokihoz.

2016. febr. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem akkor is ilyen,ha nincs torokgyulladásom:

[link]

2016. febr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

És egy másik kép.Most nem fáj,de m szerintem mégis elég ronda.

[link]

2016. febr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mindenképpen mutasd meg dokinak,mert lehet akár tályog is,amit korai szakaszban könnyen tudnak kezelni.
2016. márc. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tályog? Mármint a garatívemen levő dudor?


2 orvosnál voltam, külön ugyan nem mutattam, de látta mindegyik és semmit nem szóltak rá. Akkor nem lehet nagy baj?


Amúgy már jobban vagyok. Csak egy kis köhögés, nátha maradt.

2016. márc. 4. 14:50
 6/7 anonim válasza:
Igen arra gondoltam,de ha a doki látta és nem szólt rá semmit,akkor semmi gáz. Csak pl barátnőm pont a napokban járt így. A manduláján volt hasonló,és bent is tartották kórházban többször fel kellett neki nyitni,hogy végre ne töltődjön fel gennyel.
2016. márc. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És most megvan még garatíveden a dudor?Kisebb vagy nagyobb lett?Ha nem múlik el,menj vissza az orvoshoz.
2016. márc. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!