Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen végbél környéki repedés?

Manyuka kérdése:

Milyen végbél környéki repedés?

Figyelt kérdés
Kb 3-4napja felrepedt a végbélnyílás alatti és feletti részen is a fenekem.Nem a nyílás hanem az alatti és feletti rész.Mivel tudnám kezelni,hogy gyorsan gyógyuljon? Reparon és Neogranormon(nemtudom a pontos nevet) kenőccsel kentem eddig,de nem túl sokat segített. Mivel tudom nem daganat,végbélrepedés, nem szeretnék kórházba vagy dokihoz menni egyenlőre ha nem muszály.
2016. febr. 22. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Doxiproct kenőcs. Van egy kis csőr, amit a tubusra kell tekerni és azzal felnyomni a krémet. Engem kb egy hét alatt helyrehozott (napi 3szor használtam) pedig már csillagokat láttam és gyakran vérzett, hónapokig szenvedtem vele. Már félve mentem wc-re, olyan volt, mintha üvegszilánk jött volna belőlem :( Nekem doki írta fel, de vény nélkül is kapható.
2016. febr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Weleda körörmvirág krém
2016. febr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*körömvirág
2016. febr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De nem a vegbelem van felrepedve hanem ahol kitöröljük a fenekünket. Ott van kirepedve. A herezacsko alatt ugy 5 centivel es a végbélnyílás felett a bevagasnal
2016. febr. 22. 20:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezért írtam a körömvirág krémet :)
2016. febr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az 1.kommentelőnek írtam! :) Nagyon hasznosra akartam ynomni Bocsi csak telefonról vagyok és mellényomtam :/
2016. febr. 23. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!