Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon durva, rejtélyes,...

Nagyon durva, rejtélyes, hasfájós betegség?

Figyelt kérdés

Szóval van ez a betegség, velem már párszor megtörtént, és külföldi oldalakon utánanéztem, és szóról-szóra mindenki ugyanúgy írja le a lefolyását, de eddig még nem olvastam olyat, hogy valaki tudná, mi is ez.


Undorító lesz.


Büfögéssel kezdődik, de eszméletlen durva, záptojás ízű-szagú büfögéssel. Ez egyre rosszabb, egyre "nagyobbak" a büfik.


Ezt követi pár órán belül a hasfájás, de a legrosszabb, ami valaha volt. Nem tudsz ülni, feküdni, állni, semmit. Nincs lokalizálva, az egész fáj. Bevallom, elpityeredem mindig a fájdalomtól, de ezt is olvastam, hogy mások is sírnak, annyira rossz.


És ezt követi záróakkordként a hányás, hasmenés. Ami felül kijön, szilárdabb, mint ami alul, és ez is eltart pár órán át.


Mi lehet ez? Nem vagyok allergiás, nem eszem szarságokat, nem eszem túl magam. De ahogy jön a büfögés, tudom, hogy mi lesz. Eddig kb. 5-ször történt ilyen velem 5 év alatt.


2016. febr. 23. 17:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Záptojásszagú büfögés gyomorrontástól szokott lenni.
2016. febr. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!