Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mondanátok olyan hasi műtétet,...

Mondanátok olyan hasi műtétet, amivel 4-5-6 hétig táppénzen van az ember?

Figyelt kérdés

Hasi műtétem lesz, elég komoly sajnos. A családomon kívül nem tud róla senki, úgy érzem ez magánügy. A munkahelyen viszont, illik mondani valamit azon munkatársaimnak, akikkel igazán jóban vagyok, hogy mivel műtenek. Nem ismerek betegségeket, ezért hiába töröm a fejem, nem tudom mit mondhatnék. Tudnátok e olyan hasi műtét típust mondani, amit bedobhatok a közösbe, hogy aztán 10 perc után mindenki túllépjen rajta? Vakbél jutott eszembe egyedül, de azzal nincs táppénzen az ember akár 6 hétig tudtommal.

Köszönöm előre is :)


2016. febr. 26. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Az igazat miért nem mondhatod meg?
2016. febr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Perforált vakbéllel viszont igen. (Ha az illető túléli). Egyik ismerősöm (fizikai munkás) 6 hétig nem mehet dolgozni.
2016. febr. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem a kérdéshez tartozik, hogy miért nem mondom meg az igazat. Mint írtam, magánügy. De a tippeket és ötleteket nagyon várom azoktól, akik szívesen adják.

Perforált vakbél, rendben ennek utána nézek. Várom azért a többi ötletet is! És köszönöm

2016. febr. 26. 14:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Harakiri.
2016. márc. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Perforált vakbéllel 9 hétig voltam otthon. Mondhatod ezt, csak akkor lesz bibi, ha egyszer tényleg begyullad. De sebaj, akkor majd májátültetésre mész. :D
2016. márc. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bélelzáródás (bár nem tudom meddig lehet lenni táppénzen csak mondtam egyet)
2016. márc. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok. Engem kismedencei tályoggal műtöttek. 6 hétig voltam táppénzen.
2016. márc. 10. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!