Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kábé 20 percet beszéltem elég...

Kábé 20 percet beszéltem elég gyorsan. Úgy látom mintha elvékonyodtak volna a kezemen az erek. Lehetséges, hogy a szapora szivverés annyira összehúzta az ereket, hogy azok elsorvadtak?

Figyelt kérdés

Előtte normál vastagságú vénák voltak a kezemen most meg azóta tök vékonyak

90 éves lettem?



2016. márc. 3. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Pár napon belül sajnos el fog sorvadni a kezed, mert nem kapott vért.
2016. márc. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, valószínűleg vákuum keletkezett az ereidben. Kiszíva a szíved előbb az összes vért a testedből, majd sejt szinten az egész tested. Utána úgy fog működni, mint egy fekete lyuk és szép lassan az egész univerzumot megeszi.

Bocs

Attól, hogy akármennyit gyorsan beszélsz, nem fognak "összemenni" az ereid, pláne nem leszel 90 éves 😄

2016. márc. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha majd lógatod, vagy erőlteted a kezed, akkor megint kitelnek az ereid. Hipochondriára hajlamos vagy.
2016. márc. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez nem hippohondria jól láthatólag eltűntek a kezeimen az erek csak meleg viz hatására bújnak elő a vénák
2016. márc. 4. 01:22
 5/6 A kérdező kommentje:

még mindig túl vékonyak a kezemen az erek melyik vizsgálat lenne a megfelelő ennek ellenőrzésére

Egy mellkasi ct?

2016. márc. 12. 18:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Iszol eleget? Lehet, hogy csak ki vagy száradva egy kicsit. Olyan betegség nincs, amitől elvékonyodnának az erek a kezeden, ne aggódj.
2016. márc. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!