Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vírusos betegség után mikor...

Vírusos betegség után mikor mehetek utcára? Nincs semmi kajám de tegnap este még lázas voltam.

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt este lettem rosszul, aznap hasmenés, éjjel hánytam, tegnap nem ettem semmit, lázas voltam még este, másfél algopirin levitte éjjelre, reggel sem volt már lázam. Összesen egy banán volt nálam kaja (koliban vagyok, szobatársak a város másik végén késő estig), azt megettem reggel, és most azt érzem jól esne egy pirítós. 10 percre van legközelebb bolt, szerintetek kimenjek? Vagy rendeljek sós krumplit mint köretet és kérdezzem meg olaj nélkül elkészítik-e nekem?? most megjött az étvágyam.. viszont jó gyenge vagyok, anya szerint ne m enjek ki de semmi kajám. (kivéve sali de hát azt most inkávbb nem még)
2016. márc. 9. 08:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs valaki a szomszédos szobákban, aki adhat pár szelet kenyeret? Vagy amúgy is menne boltba? Kopogj be, ha nincs más megoldás, akkor viszont muszáj lesz valahogy elvánszorognod a boltig.
2016. márc. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!