Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 19 éves vagyok és köszvényem...

19 éves vagyok és köszvényem van szokott fájni mondjuk úgy hogy nyilalni az egész újjom és a lábam vajon milyen következménye lesz ennek pár év múlva?

Figyelt kérdés
2016. márc. 11. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Kínok . Sok nyers lédús gyümölcs növényi termések sok víz ivása segít . Kerüld az állati fehérjét , ecetet , szénsavat finom lisztet - cukrot .
2016. márc. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 vatafak válasza:
plusz irány a doki, vann gyógyszer amivel kordában lehet tartani
2016. márc. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18-20 éves koromban engem is sokkal jobban kínzott, mint most 40 évesen. De tény, hogy ez egy egész életre kiható dolog, így érdemes orvossal is konzultálnod, és hát igen, az étkezésedre odafigyelni. Ha pedig jön a roham, akkor irány az orvos.
2016. márc. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A testsúlyodról nem írtál, mert a súlyfelesleget le kell adni. Nagy mennyiségű C vitamin és calcium-magnézium szedése, nagyon sok vízivás.
2016. márc. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!