Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Generalizalt szorongas agorafo...

Generalizalt szorongas agorafobiam van legalabbis a tunetek alapjan ezt mondjak, a pszichiaterek a gyogyszerekkel nem segitettek sot. Nemtudom hova menjek mit csinaljak aki ebben jartas vagy hasonlo az irna nekem? 20f

Figyelt kérdés
2016. márc. 16. 01:44
 1/4 TR75 ***** válasza:

Pszichológus és pszichoterápia?

Generalizált szorongás és agorafóbia kezelésére a hipnoterápia is bevált, bár ez csak tüneti kezelés (csakúgy, mint a relaxációs technikák, meditáció, ilyesmik), a valódi okokat nem tárja fel.

2016. márc. 16. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam is generalizált szorongást állapítottak meg.

Én pszichoterápiára fogok menni,nem tudom mennyi haszna lesz.

A pszichiáter gyakorlatilag "lerázott".


Nálam nincs agorafóbia,de a betegségemből adódóan nehezen tudom hosszabb időre elhagyni a lakásomat,és munkát sem merek/tudok vállalni


27/F

2016. márc. 16. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg annyi a kerdesem valaki tud ingyenes szihomokust budapesten,en nem talatam sajna
2016. márc. 16. 21:52
 4/4 TR75 ***** válasza:

Elvileg a pszichiátriai ambuláns rendeléseken kellene lennie.

Vagy próbáld meg a Thalassa Házat.

2016. márc. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!