Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy hónapja még semmi baja...

Egy hónapja még semmi baja nem volt, most gyomorrákos lett, ami nem műthető, segít a kemo?

Figyelt kérdés
Ismerősöm 63 éves, és gyomorrákos, illetve a májon is vannak áttétek, de azt mondják nem műthető. Azonnal kiírták neki a kemot. Ez segít ilyenkor? Azt jelenti előrehaladott állapotban van? Volt valaki aki műtét nélkül is felgyógyult a gyomorrákból? Sokat, sőt nagyon sokat dohányzott egész életében , valószínű ez is közrejátszott. Akinek van tapasztalat ilyesmiben az írjon! Köszi!!

2016. márc. 18. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Későn vették észre valószínűleg, már nem sokat lehet tenni. Gondolom, ez a kezelési rutin, hogy kemózzák, hátha az csökkenti a daganat méretét, és műthető lesz, de akit én ismertem gyomorrákost, mindegyikük elment elég hamar, hetek alatt gyakorlatilag.
2016. márc. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
sajnos későn vették észre, ha nem műthető és áttétes, az már nagyon előrehaladott, nem sok esély van a gyógyulásra. ugyanilyen helyzetben voltunk, (még a kro is stimmel) előrehaladott , nem műthető, áttétesen vették észre. kapott 3 kemót, de csak még jobban legyengítette, a felfedezéstől kb 5hónapot élt még. sajnos fel kell készülj a legrosszabra.
2016. ápr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem bírta ki a kemót, meghalt 4 hónapon belül, teljesen tönkrement mindene. Végül már vért sem adtak neki, azzal hogy már felesleges??? Olvastam később a Salvestrol-ról, ha előbb tudok róla akkor inkább ezt toljuk belé mint a kemót...őrület! :((((

[link]

2016. nov. 15. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!