Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak ha anyum nem...

Mit csináljak ha anyum nem enged el orvoshoz? 14/F

Figyelt kérdés
Mostanába sokat fáj a melkasom és a hátam ha levegőt veszek, de nem köhögök és nem vagyok náthás sem és amikor mozgok vagy csinálok valamit, egyáltalán nem fáj, csak amikor ülök (buszról beszélek, ahol kizárt hogy görnyedten üljek). Nem kibírhatatlan fájdalom, csak fáj. De sokszor akkor is megfájdul, ha megemlítik, vagy ha eszembe jut, amit furcsálok. Lehet hogy csak bebeszélem magamnak? Van olyan ami csak akkor fáj amikor eszembe jut?

2016. márc. 26. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:
14 éves vagy. Elmehetsz egyedül is orvoshoz (én 12 éves korom óta egyedül járok orvoshoz).
2016. márc. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elmennék én egyedül de nem engedi hogy elmennyek mert szerinte majd elmúlik
2016. márc. 26. 13:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell engedélyt kérni ahhoz, hogy orvoshoz menj, de Te dolgod, azt csinálsz amit akarsz.
2016. márc. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a hónapban rengeteg tünetre hittem azt hogy betegség, de Kiderült hogy nem és akkor is teljesen feleslegesen mentünk, és most már unja a "beképzelt betegségeimet"
2016. márc. 26. 14:02
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy csak bebeszélem magamnak? Nagyon paranoiás vagyok ebben az ügyben, és amikor jól szórakozom, eszek vagy alszok, semmi. Csak amikor eszembe jut és elkezdek parázni miatta. És nem erős a fájdalom csak olyan éppen észrevehető.
2016. márc. 26. 14:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet pszichés oka is, de menj el kedden a háziorvoshoz, tüdődet jobb ha meghallgatja, hogy nincs-e valami gond.
2016. márc. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Iskolaorvoshoz nem tudsz bemenni?
2016. márc. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az ötlet jó, de nincs iskolaorvosunk..
2016. márc. 26. 17:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor marad a háziorvos, oda is el tudsz menni egyedül.
2016. márc. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
77%
Holnap menj el háziorvos, ha engedi az anyád ha nem. Lehet, hogy sokszor voltatok már orvosnál a hónapban. Ilyen időszakod van, ez van. Viszont ha nem mentek el, lehet, hogy súlyos következményei lehetnek a dolognak. Mindenképp nézesd meg. Anyukádnak is megkéne értenie.
2016. márc. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!