Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit mondjak az orvosnak, hogy...

Mit mondjak az orvosnak, hogy kiírjon?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Már múlthéten nem voltam suliban, mert elég beteg voltam. Az orvos ki is írt. Most itt van a szünet, és egész szünetben fájt a torkom, hiába vettem be egy nap többször is fájdalomcsillapítót, egész egyszerűen nem hatott. Szerintem aftás a torom és a szám is. Alig tudok fogat mosni, úgy fáj. Jóban vagyok az orvossal, sokszor megkérdezi, hogy meddig írjon ki, hogy érzem magam, de ezt most másnak érzem. Holnap megyek vissza, és tekintve, hogy múlthéten nem voltam suliban, lehet, hogy nem ír ki semeddig. Tekintve, hogy még holnap szünet van. Egy aftás torokkal és szájjal elérhetem azt, hogy kiírjon, vagy még bekéne dobnom mást is? A láz nemjön be, mert múlthéten 3 napig lázas voltam, és kaptam rá antibiotikumot. Akkor beutalna az ügyeletre, ha még mindig lázas lennék.


Igazából még nem érzem magam túl fényesen, pótolni se nagyon volt időm, ezért szeretném még a hetet itthon tölteni, és regenerálódni. Tekitnve, hogy 3 napos a hét, amikor suliba kell menni. Kérek hasznos tanácsokat, válaszokat. Aki szídni jön az menjen :D Köszönöm előre is!



2016. márc. 28. 17:57
 1/9 szántóvető ***** válasza:
megmondod neki hogy írjon ki és kész,nagyjából elmondod neki azt amit ide leírtál.
2016. márc. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az nem fog menni. Anyám is azt szeretné, hogy menjek. És az orvos a barátnője. De akkor csak a torkom miatt nem írna ki szerinted se?
2016. márc. 28. 18:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ha aftás a torkod meg a szád, nem hinném h közösségbe enged! :D egyébként meg mondjad anyudnak meg a dokinak is h még nem érzed jol magad.
2016. márc. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Csak a torkod miatt még munkából se írnának ki, pedig ott 8-10-12 órában kell robotolni, nem pedig csak nézni ki a fejedből.

A 3 napos hét pont jó lesz arra, hogy visszazökkenj a hétköznapokba. Sokkal rosszabb 2 hét kihagyás után egy teljes hétre visszamenni és mindent bepótolni.

2016. márc. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi :D Majd eldől holnap. Délelőtt megyek orvoshoz.


Nembiztos, hogy afta, de már lassan egy hete fáj a torkom, és mint mondtam hiába veszek be bármit, nem javul. Megnéztem, és egy pattanásszerű kiütés van a torkomon. Elég nagy. A közepén fehér genny vagy mi. A számban kisebb van, ott nem láttam. De fáj mind a 2. Elég szar. És sokszor van, hogy elkezd fájni a fülem vagy a fejem pár percre.

2016. márc. 28. 18:10
 6/9 A kérdező kommentje:
#4 Igaz ez is. Köszi.
2016. márc. 28. 18:10
 7/9 A kérdező kommentje:
További válaszokat várok! Azt is megírhatjátok, hogy mi lehet ez a kiütés szerű valami a számban és a torkomon.
2016. márc. 28. 18:33
 8/9 szántóvető ***** válasza:
orvos nem írt ki gyógyszert?mert a fájdalomcsillapító nem elég,attól nem gyógyulsz meg gyorsabban.ehettél volna nyers vöröshagymát meg öblögethettél volna szájvízzel.mindenképp menj orvoshoz de a neten is találsz infót bőven,pl. pálinkával öblögetés.
2016. márc. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Múlt héten augmentint írt ki, mert lázas voltam, meg hasonló finomságok. Már akkor is gyulladt volt a torkom, de nem így. Ez azóta csak rosszabodott. És majd meghalok a fájdalomtól, eszméletlenül fáj :c Remélem holnap kiír valamit, ami eltünteni. Egész szünetben emiatt szenvedtem.
2016. márc. 28. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!