Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lesz valamilyen bajom, ha...

Lesz valamilyen bajom, ha véletlenül letüdőztem egy morzsát a rántott hús prézlijéből?

Figyelt kérdés
Ettem a rántott húst, de véletlenül egy kisebb morzsa rátapadt a torkomra, aztán pedig beszívtam, és utána kisebb szúró érzést éreztem a mellkasomban. Jobb esetben nem tüdőztem le semmit, csak úgy éreztem. Na de mi van, ha mégis? Kis morzsáról van szó, szerintem max. 1 mm-es darabról, de mégiscsak a rántott hús prézlijéről való, ami ugye olajos egy kicsit. Lesz-e tőle bajom? Mikor és hogyan dolgozza ki a szervezetem?
2016. márc. 28. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Biztos, hogy nem került a nyelőcsövedbe. Tudnál róla, mert a szervezeted igen hevesen reagált volna rá, ami erős köhögési rohamban nyilvánult volna meg mindaddig, amíg nem távozik.
2016. márc. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Azonnal szaladj az orvoshoz!!! Életveszélyben vagy!!
2016. márc. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ugye te lány vagy. Rátok nagy hatással van a lenyelt prézli. Ha volt locsolód, akkor nem lesz bajod. Ha nem volt, akkor sem, csak így egy nappal tovább tart.
2016. márc. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mivan?!! Fiú vagyok. Senki nem locsolt meg, és én sem locsoltam meg senkit (nem mintha ez bármit is számítana). Normális kérdést tettem fel, normális válaszokat várok.
2016. márc. 28. 22:45
 5/5 A kérdező kommentje:

#1 Utána köhögtem.


#2 Ne ijesztegess! Te sem örülnél, ha te lennél bajban, és neked írnának marhaságokat.

2016. márc. 28. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!