Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Ma suliba menet mar az ajtoban szornyu rosszullet tort ram, es odafele(kb 10 percre van tolem) egyszer le kellett uljek egy padra olyan rosszul voltam... Mire beertem es felmemtem a negyedikre teljesen elsotetult minden, jottek a karikak, es ha nem ulok le ott ajulok el. Korabban ajultam mar el elég durvan, de a részletes kivizsgáláson nem láttak semmit. Szerintetek mitol lehet?

Egyebkent gyakran setalas közben is lihegek, mint aki lefutott egy maratont, pedig nem vagyok túlsúlyos.



2016. márc. 30. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szív ultrahangot csináltak? Ha nem, akkor azt kellene még megcsináltatni.
2016. márc. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csináltak, annyit mondott a doki, hogy nem zárnak rendesen a billentyűk, kicsit visszaáramlik a vér, de elvileg ettől nem történhet ilyesmi... Az alacsony vérnyomásomra gondolt... De én néha már séta, avgy kocogás közbem is azt érzdm, kiugrik a szívem, muszáj leülnöm, lihegek, pedig mozgás közben nő a vérnyomás.
2016. ápr. 2. 21:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!