Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tapasztalatok az alábbi...

Tapasztalatok az alábbi gyógyszerrel (kenőccsel) kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valaki használta esetleg a Ftorocort kenőcsöt arcra (pattanás, stb)? Tapasztalatok?


2016. márc. 31. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem is közvetlenül pattanásra van, lehet sőt inkább rontani fog rajta. Ha nagyon pattanásos az arcod miért nem mész bőrgyógyászhoz? Én is hülye voltam régen évekig nem mentem vele bőrgyógyászhoz, pedig szinte azonnali megoldást tud ajánlani így meg próbálkozhatsz minden szarral, más ajánl valamit az lehet neked nem válik be és évekig játszhatsz vele ráadásul még nyoma is maradhat.
2016. márc. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel tisztában vagyok, viszont máshol olvastam, hogy valakinek meg bevált, habár nem gondolom, hogy kísérletezgetek vele. Köszönöm a választ.
2016. márc. 31. 18:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont ezt mondtam "másnak bevált" az akne súlyosabb, mint gondolnád. Nekem a végén már legkeményebb antibiotikumot kellett szednem, viszont 2-3 hónap alatt teljesen nyomtalanul eltűnt minden az arcomról ez kb. 3 éve volt azóta se jött ki semmi, pedig eleinte szó szerint gyulladt volt az arcom folyamatosan, évekig, volt ami néha látszólag segített, de aztán újra és újra bedurvult, egyszerűen nem éri meg kisérletezni, mikor az orvos tud segíteni és azért tényleg tönkre teheti az életedet, mert kihat mindenre.
2016. márc. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!