Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet szivbetegség?

Lehet szivbetegség?

Figyelt kérdés

Sziasztok, vasárnap ki mentem ismerősömért a vonathoz ez kb 2km tavolsag volt,(gyalog mentem)nem siettem de amikor hazaertunk elkezdett szurni a szivem, izzadtam, szedultem(azt hittem lefordulok a szekrol). Azota folyamatos nyomast erzek a mellkasomban es egyszer fordult meg elo ez a szedulese eset, tenap este 11 ora korul. Voltam ma orvosnal es azt mondta magas a pulzusom es irt fel fortedolt illetve szivritmus szabalyozo gyogyszert. Amit ma nem tudtam kivaltani, igy meg nem is vettem be belole. Mellesleg dohanyzom, napi 20-22 szalat. Nem vagyok sztresszes ember, altalaban ki tudom zarni a zavaro tenyezoket de manapsag sok a problema, probalok tudomast sem venni roluk.Igazabol ket kerdesem lenne, szerintetek mi lehet ezeknek az oka, illetve elkezdjem-e szedni a gyogyszert?

20/f

Ui: bocs az ekezethiany miatt


2016. ápr. 6. 23:58
 1/1 Lekri ***** válasza:
Szia, szerintem egyértelműen szívprobléma, én is így jártam. Mindenképp kezdd el szedni a gyógyszert! Ezen kívül az én tüneteim csak azóta múltak el teljesen, mióta Aspirin protectet is szedek mellé. Recept nélkül lehet kapni, napi 1 kell belőle. Jó lenne a cigit letenned, az emeli meg pulzusod. Jobbulást!
2016. ápr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!