Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezek a tünetek mire utalhatnak?

Ezek a tünetek mire utalhatnak?

Figyelt kérdés

Fáradékony vagyok, szinte bárhol el tudnék aludni, sokszor begörcsöl a lábam, szinte minden reggel úgy kelek fel, hogy vérzik az orrom, hetente többször van hasmenés. Elég sok ételre vagyok allergiás, ezért elég egyoldalú a táplálkozásom, zöldséget, gyümölcsöt, vitaminokat nem eszek/nem szedek.

Mire utalhatnak ezek a tünetek? Érdemes lenne orvoshoz fordulnom ezzel? Milyen vizsgálatok lennének szükségesek?



2016. ápr. 8. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Az semmi keppen nem jo ha verzik az orrod minden reggel es gorcsol a labad.Nezd ezek a tunetek barmilyen sulyos betegseg tuneteihez beillenek.Jo persze nem biztos hogy az,de ne bagatelizald el.Menj haziorvoshoz eloszor elkuldenek vervetelre ha ott valami fura dolog van elkuldenek tovabbi vizsgalatokra.Hetfon legkesobb orvos!
2016. ápr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok mindenre utalhatnak, vitaminhiányod biztosan van, menj el a háziorvoshoz, feltétlen kellene egy vérképet csináltatni.
2016. ápr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az orrvérzést nem úgy értem, hogy dől a vér belőle, hanem érzem, hogy tele van az orrom, kifújom, és csak vér jön. De magától nem "ömlik ki".
2016. ápr. 8. 16:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor sem jo.Menj el orvoshoz
2016. ápr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!