Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fogíny herpesz 27 hetes...

Fogíny herpesz 27 hetes terhesen okozhat problémát?

Figyelt kérdés

17-18 éves korom óta van herpeszem sajna, de szerencsére csak évi 1-2x. Korábban mindig a szám bal sarkába fészkelt be, persze éjjel, hogy reggelre már csak a szép, kifejlett rózsa virítson a tükörben. Na és ez a herpesz valami őrült elvetemült egy dög, mert semmi sem hat rá (krémek, alkohol, gyógynövényes kence, alkohol, jég, fogkrém, ecet...) és az egész fejemet bedurrantja. Bár látszani csak a számon látszik a hatalmas csokor, de a nyirokrendszerem teljesen megdöglik tőle. Az nyálmirigyeim beduzzadnak, fájnak, az arcom bal felén a bőr, mintha le lenne égve és sokszor még a szemem is bevörösödik és húzódik, fáj. Igazából csak az idő gyógyítja meg, általában 2-3 napig dolgozik, aztán szépen elmúlik és utána múlnak a sebek is.

Egy pár éve úgy döntött a szentem, hogy nem a számon jön ki, hanem a fogínyemen. Ott is kipécézte a jobb alsó 5-ös fogam külső fogínyét és odafészkel néha. Ez is ugyanolyan brutál, mint a korábbi, viszont annyival jobb, hogy senki se látja, mert a számon belül van. Jóideje csak így jön elő, hálás vagyok érte.

Általában fogmosáskor a fogkefével súrolástól kifakad az összes hólyag, amit alkoholos szájvízzel megküldök, aztán onnantól belépek a gyógyulási időszakba. Persze a fejemen ilyenkor megvan az égő, fájó, duzzadó érzés, de ezt senki sem látja.

Most 27 hetes terhesen megint előjött a kicsike szintén a fogínyemen. Tegnap kinyírtam a szokott módon, most már gyógyulgat.

Kérdés, hogy a babára lehet veszélyes ez a fajta terpesz?

Köszi



2016. ápr. 10. 14:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!