Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magas koleszterin esetén...

Maja51 kérdése:

Magas koleszterin esetén tényleg ártalmas az édesség?

Figyelt kérdés
65 éves vagyok nem vagyok kövér, nem eszem zsírosat, hetente 3-4 alkalommal egy -egy szeletkacsazsíros pirítós kenyeret vagy és vajas kenyeret a reggelihez. Viszont szeretem az édességet,de nem viszem túlzásba, 2-3 kocka ét csoki naponta illetve néha süti, /heti egy-kétszer/, erről is mondjak le, gyógyszert nem szeretnék szedni.

2016. ápr. 11. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyél nyugodtan édességet - de ahogy írtad ne vidd túlzásba - és szedjél halolaj kapszulát, vagy lenmagolajat, az segít levinni a koleszterinszinted. Nekem segített a halolaj kapszula, napi szinten szedtem/szedem, s rendbe jött a koleszterinszintem. S egyél sok halat, ha szereted.
2016. ápr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!