Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magasságcsökkenés huszonhat...

Magasságcsökkenés huszonhat évesen - mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Nemrég megmértem a magasságom, és meglepetésemre 186 cm helyett csupán 181 cm voltam.


Az lenne a kérdésem, hogy mi okozhatja ezt és hogy kezelhető?


26 éves vagyok, és programozó, ha ez esetleg segít.


Köszönöm



#megelőzés #fiatal #okozó #magasságcsökkenés
2016. ápr. 11. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel a munkad leven sokat ulsz. A gerinceddel fugghet ossze. Nincs pl gerincferdulesed? Fajdalmad? Bocsi csak tippelni tudok! Hazi orvos tobbet tudna segiteni.
2016. ápr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel a munkad leven sokat ulsz. A gerinceddel fugghet ossze. Nincs pl gerincferdulesed? Fajdalmad?Bocsi csak tippelni tudok! Haziorvos tobbet tudna segiteni.
2016. ápr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Görnyedt testtartás.
2016. ápr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
Mérj magasságot reggel és este is, kíváncsi lennék a különbségre. Én is az ülő munkával magyaráznám, többször fel kellene állni napjában pár percet mozogni, továbbá figyelni kellene ülő helyzetben is az egyenes tartásra, szék beállítása, hátvédő beszerzése, stb.
2016. ápr. 12. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!