Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat lenet a hátam?

Mitől fájhat lenet a hátam?

Figyelt kérdés

Háttul a hátam aljánál,valahol a csípőm vonalában nagyon fáj két oldalt az a csont ha lefekszek tegnap óta.Alapból nem érzem, viszont amikor mondjuk kemény talajra fekszek olyan mintha lent a hátam két oldala be lenne dagadva, nagyon fáj.

Lehet gerincferdülés miatt? Vagy valami gyakorlat miatt megerőltettem azt a részt? Orvos tudna rá adni valamit?



2016. ápr. 12. 14:16
 1/4 A kérdező kommentje:
És amikor a két oldalamra fekszek akkor is érzem hogy nagyon fáj ott a csont, de nem a csípőm,hanem valami csont ott a hátam aljánál.
2016. ápr. 12. 14:19
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, menj el a háziorvoshoz, ad beutalót orthopédiára, addig is kenegesd valamilyen reuma krémmel, Inno Reuma krém nagyon jó.
2016. ápr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Múlt hónapban küldött el, és kaptam is időpontot...júliusra.Szóval még egy ideig kenegethetem:D
2016. ápr. 12. 17:20
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező,


Begyulladhatott a keresztcsontja, vagy a körülötte lévő ízület, esetleg megütötte, vagy megemelte magát. Apró léptű séta, felpolcolt lábas háton fekvés (akár egy székre is felteheti a két lábát, térdnél behajlítva) segíthet a dolgon.

Részletesebb vagy hosszabb távú megoldásért pedig érdemes gyógytornászhoz fordulnia otthona környékén.


Üdvözlettel,

Szabó Klára - gyógytornász

2016. ápr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!