Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tegnap jött elő nálam megint...

Tegnap jött elő nálam megint az hogy egyfolytába pisilnem kell. De valamikor csak pár csepp, vagy nem is tudok de mégis olyan érzésem van. (Némi helyen pirosos is és ilyen véresek a pisijeim) milyen betegség lehet ez vagy csak sima felfazas?

Figyelt kérdés
Tegnap jött elő nálam megint az hogy egyfolytába pisilnem kell. De valamikor csak pár csepp, vagy nem is tudok de mégis olyan érzésem van. (Némi helyen pirosos is és ilyen véresek a pisijeim) Ez kb félévente szokott lenni de eddig mindig elmúlt ha meleg vízbe ültem és semmi vér nem volt. Tegnap is van úgy tettem mint mindig de nem múlt el. Ugyan úgy kell 5 percenként járnom a wc re. Valami megoldás rá? Meg csak sima felfazas vagy valami betegség?

2016. ápr. 19. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet felfázás, fertőzés, kevés folyadék ivás. Igyál bőségesen teát, hadd mossa át a rendszert. De okozhat ilyent kimozdult vesekő, vesehomok is. Ha nem múlik, nem ártana egy urológust felkeresni.
2016. ápr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A sima felfázás, az egy betegség, az a neve hogy húgyúti fertőzés és ha ilyen gyakran kijön, akkor kellene tenned bizonyos lépéseket, hogy meggyógyulj, mert súlyosabb következményei is lehetnek, pl. vesemedence-gyulladás.

Ha baj van, ha nincs, napi 2 liter vizet meg kellene innod. Tőzegáfonya kapszulát folyamatosan kell szedni, én kb. 2 évig szedtem, de ki is gyógyultam, nem volt olcsó a sok kapszula, de megérte. Ha éppen fel vagy fázva és nagyon kellemetlen érzés, akkor érdemes dokihoz fordulni, aki antibiotikumot ír fel.

2016. ápr. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma megyek orvoshoz amúgy, de most kicsit aludtam és már nem annyira kell mennem egyfolytába a wc re.
2016. ápr. 19. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!