Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sajnos régóta bulimiás vagyok,...

Nagyniki987 kérdése:

Sajnos régóta bulimiás vagyok, folyamatosan küzdök hogy kijöjjek belőle több kevesebb sikerrel. Meg vannak dagadva a fülem alatti mirigyek emiatt. Ez visszahúzódik teljesen ha meggyógyulok?

Figyelt kérdés

Kényelmetlen és esztétikailag is nagyon zavaró. Kissebbségi érzésem van tőle és néha ezért kerülöm az embereket mert szégyellem, hogy olyan a fejem mint egy hörcsögnek...

Saját tapasztalatokat várok!



2016. ápr. 19. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Én max. egy évig voltam az. Paffra mentek a fogaim, pedig mindig mostam utána fogat, a hajam nagy része kihullott. Szokj le róla, mert nem lesz jó vége. Én csak a körülmények miatt gyógyultam ki belőle. Tudom, rohadt nehéz, inkább egyél pár falatott többször, és akkor nem érzed azt, hogy bekajoltál. Ha van vmi kérdésed írj privit :)
2016. ápr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Sokáig én is bulimiás voltam, szerintem egy idő után elmúlik, legalábbis ha magamból indulok ki. Sok sikert a gyógyuláshoz! :)
2016. ápr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En benyomom a fultovemet hanyaskor, es nem dagad meg. Hanyni is konnyebb. Ennek ellenere szivesen leallnek már ezzel a szarral, de a zabalast nem tudom abbahagyni :'(
2016. jún. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!