Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Skizofrén vagyok?

Skizofrén vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok kb 1 hónapja észre vettem magamon ,hogy eléggé vissza húzódó lettem az utóbbi időkben,nagyon sokszor vannak hangulat ingadozásaim és már a családtagjaim is szóltak sőt még az iskolában is.

Az a lények ,hogy.mint az imént is említettem 1hónapja beszélek magamba de nem magamhoz hanem másokhoz mintha emberek vennének körül nem merek egyedül lenni itthon mert olyan érzésem van mintha figyelnének és mostanába nagyon sok mindenen sírok az utóbbi időkben nagyon sok bántás ért valószínüleg ettől lehet .

Nagyon hamar meg változom egyszer szomorú visszahúzódóvagyok máskor meg mindenkivel "kijövök" . Iszonyatos módón megtudom bántani az embereket és élvezem ,hogy bánthatom őket és utánna meg megsajnálom azt az embert akit megbántottam.

Nagyon sokszor emlékezet kiesésem van egyszer anyummal voltam a boltba és mobdta ,hogy vegyek el 3 epret haza jöttünk és 6dn volt a szatyorba kérdeztem ,hogy miért vettünk ennyit és azt mondta ,hogy én kértem még hármat 😔. Anyum mondta mindenféleképpen elmegyünk pszichológushoz. Sos!!!!


2016. ápr. 20. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Csak egy unatkozó kis csitri vagy, nyugi.
2016. ápr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy az vagy, de ezen nem kell feltétlenül aggódni, felfoghatod egy vicces dologként is, és ha ezt teszed, rendkívüli mértékben megkönnyíti majd az életed.
2016. ápr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak köszönöm a válaszát:) elsőhőz nincs hozzáfűzni valóm :)
2016. ápr. 20. 16:54
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

első válaszoló vagyok.


Mesélnék neked valamit.

Lassan 1-2 nap sem telik el hogy nem kerülne ki az oldalra egy ilyen "Skizofrén/pszichopata/szociopata/ stb... vagyok?" kérdés. Általában unatkozó tiniktől főleg lányoktól fogan meg. Olyanoktól akik identitást keresnek, zavarodottak, és az ilyen súlyos pszichés zavarokat "érdekesnek" vagy "menőnek" tartják. Pedig nem azok. Már unalmasak. Nyugi, nem vagy skizofrén. Én ismerek olyat aki az, és hát nem olyan mint te. Mellesleg pedig egy skizofrén nem fogja feltételezni magáról hogy az.

Tetszik érteni?

2016. ápr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez inkább asperger szindrómának tűnik,ami nem sokban különbözik a skizofréniától.Tul.képpen a skizofrénia egy kevésbé súlyos formájának tekinthető.

"élvezem ,hogy bánthatom őket"<--Ez az aspergernek egy elég sajátos tünete.

2016. ápr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az asperger szindróma az AUTIZMUS enyhe formája és ahhoz meg még annyi köze sincs amit a kérdező leírt. Azzal is vitatkoznék, hogy a skizofrén nem tudja, hogy beteg. Szerintem valószínűleg nagyon is tisztában van vele. Nem biztos, hogy magával a diagnózissal, csak azzal, hogy valami "nem stimmel". A leírásod alapján nem vagy skizofrén. Figyelemzavaros, talán depressziós igen. Ha nem érzed jól magad, ne félj segítséget kérni. Akár pszichológust megkeresni
2016. ápr. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha embereket látsz magad körül, és beszélsz hozzájuk, akkor sajnos skizofrén vagy. És ez is jellemző, hogy úgy érzed, figyelnek. Bár számomra is furcsa, hogy valaki magáról meg tudja állapítani, hogy skizofrén. Én ilyen fiatalon azt sem tudtam, hogy mi az. Az aspergernek meg semmi köze hozzá. Sürgősen menj el orvoshoz, pszichiáterhez. Bár én a gyógyszerekben annyira nem hiszek, nekem nem segítettek. A pszichológus sem igazán segít, és rohadt drága! Viszont van egy módszer, ami nekem azért segített, de nem a dilidokik.
2016. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!