Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normális, hogy az egyik...

Normális, hogy az egyik kulcscsontom egy kicsikét vastagabb mint a másik? És a vastagabb közepén egy kis dudor is van.

Figyelt kérdés

Mutattam háziorvosnak többször is, de nem foglalkozik vele, csak egy általános labort csináltatott, ahol minden rendben találtak.

Nem fáj, nincs más tünetem, csak 1 hónapja vettem ézre, hogy van rajta egy kis dudor, és némileg vastagabb mint a másik.



2016. ápr. 22. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy világrajöttödkor eltörött, amit nem vett észre senki. Spontán gyógyult, most meg észrevetted.
2016. ápr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De eddig nem volt ott.

Onnan tudom, hogy pár hónapja limfóma gyanúval utlatak be a kórházba (de igazából szerencsére nem limfóma volt) és még előtte tapogattam végig az egész testem.

És akkor még nem volt ilyen.

2016. ápr. 22. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!