Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Néha nagyon sűrű extrasystolek...

Néha nagyon sűrű extrasystolekkel, és szívdobogásérzéssel mit lehet kezdeni? Teljesen tönkre tudja tenni a hangulatom.

Figyelt kérdés
Orvos ekg-t nezett, es nyugtatot irt fel, de amikor szedem akkor is jonnek. Van hogy napokig semmi, de amikor van akkor kb. 1 óráig szonte percenként van egy nagy dobbanás amit előtte meg is érzek. Szívdobogásérzés meg általaban fekve, alvás előtt van. Magnéziumot is próbáltam, nem használt. Azóta tart mióta elmúltak a hirtelen kialakult (és 1-2 hétig tartó ok nélküli pánik-rohamaim) Néha van olyan hogy szorító érzést is érzek a fejemben.

2016. ápr. 25. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
kálium, kálcium mennyi ?
2016. ápr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1000mg kalcium laktatot szedek kb 1-1,5 hete, kaliumot nem.
2016. ápr. 25. 22:32
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, *magnezium laktatot. Kalciumot szerintem eleget beviszek, eleg sok tejtermeket, sajtot szontam fogyasztani.
2016. ápr. 25. 22:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Megkellene nézni a K+_ot a vérben, hogy mennyi .
2016. ápr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Magnéziumot nézess, azt szedj, a sok tejet pedig csökkentsd. Tapasztalatból beszélek.
2016. ápr. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Panangin forte segíthet az extrákat megelőzni. Valami nyugtatót is kellene szedned. Ebben egyébként van kálium is. Q10 vitaminból 60 mg-os hatóanyagút ajánlom, és az Életkristály is jó a problémádra.
2016. ápr. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt így, EKG rossz volt, vettek vért, kálium szint rendben volt, Magnosolvot ajánlottak napi 2 tasakkal, 1 hét alatt rendbejött.
2016. ápr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!