Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Napok óta tartó görcsös...

Napok óta tartó görcsös fejfájás oka mi lehet?

Figyelt kérdés
A tarkótól indul és az orrom, szemem mögött érzem leginkább, ezt a tompa, nyomó de mély fájdalmat. Nekem jobb oldalt érzem. Mindig alacsony volt a vérnyomásom. Semmi nem volt másképp az életmódomban mint eddig. Frontra érzékeny nem voltam soha. Ellenben most már néha annyira fáj hogy szédülök és még a gyomrom is émelyeg. Nagyon elviselhetetlen, amint tudok megyek orvoshoz. De esetleg volt már ilyen valakinek?

2016. ápr. 29. 00:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs véletlen "csomós" izom a nyakadon/csuklyásizomban? (az a stresszgombóc szerűség amit ki lehet masszírozni), csak mert nekem ugyanilyen tünetem volt, és rájöttem hogy egy ilyen csoda volt az idegpályán, azért sugárzott át a szemembe és az egész bal arcomba. Nézd meg, és ha találsz masszirozd ki, vagy kérj meg valakit hogy masszirozza ki


jobbulást^^

2016. ápr. 29. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eléggé migrénre hajaznak a tüneteid, háziorvos, majd neurológus segíthet. Most volt egy 2 napos migrénem,ilyen tünetekkel.
2016. máj. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!