Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 4 hónapos kislányom náthás...

4 hónapos kislányom náthás pár napja ma délutánra pedig berekedt. Többi lent. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Kedden elvittem doktornőhöz, mert tortyogott, szívni kellett az orrát. Írt ki neki gyógyszert, csütörtökre pedig visszahívta. Vissza mentünk, megvizsglta mondta, hogy minden rendben, torkával, fülével. Csak szimpla nátha. Szívjam az orrát. Mára pedig berekett. Mit tegyek? Itt a hétvége. Köhögni nem köhög, nem is nyűgös, láza sincs. Sokat kiabált ma.
2016. ápr. 29. 22:11
 1/1 anonim válasza:
Nekem a lanyom szinte mindig bereked ha nathas. Nem mindig tudtam megallapitani miert. Volt ugy h a siras miatt rekedt be, ha egy ket nap hisztisebb volt a szokottnal. Igyon sok folyadekot (mi tapszeresek voltunk, langyos vizet adtam neki) Szerintem a rekedtsegtol nem kell kulon megijedni. Nalunk legutobb egy teljes hetig tartott. Gondolom heltfon ugy is visszaviszed AZ orvoshoz
2016. ápr. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!