Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szabad akkor csókolózni a...

Szabad akkor csókolózni a párommal ha mindkettőnknek volt már herpesze?

Figyelt kérdés

Szóval előjött a herpeszem egy kis varr van már csak rajta... mindig is érdekelt szabad e akkor csókolózni ha volt már mindkettőnknek herpesze? (évek óta neki is nekem is előjön nem egymástól "szereztük") nekem évente 1-2x jön elő vagy 1x sem kb 10 éve.

19/F



2016. máj. 4. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha vkinek volt mar herpesze es azutan nem lehetne csokolozni max 1-2ember csokolozhatna a foldon....
2016. máj. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gnoomage ***** válasza:
Nem, mostantól csak vegyvédelmi ruhában érhettek egymáshoz...
2016. máj. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hiába volt már valakinek herpesze, ha neked van herpeszed és úgy csókolózol, akkor átadod neki megint és neki ha nem elég erős az immunrendszere, akkor pár nap múlva neki is megjelenik. És ugyanez igaz fordítva. Szóval, ha nem akarod, hogy ő is szenvedjen, akkor ebben a pár napban kibírjátok az ilyen módon történő érintkezés kerülését.:)
2016. máj. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én azért kérdeztem meg, mert sok mindenkiben ott van a vírus... és csak akkor jön elő, ha gyenge az immunrendszer engem sok stressz ért a vizsgák miatt most és előjött... ezelőtt akkor jött elő mikor lázas voltam.... 3. napon vagyok és épp h van valami seb rajta... nem vagyok biztos benne, hogy herpesz, mert a múltkorinak 10 nap kellett és az fájt.
2016. máj. 4. 18:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Átadhatod neki. Ugyanis olyankor, ha gyenge az immunrendszere, akkor nála is aktiválódik. És általában szokott. És akkor nem fertőzöl biztosan, ha már semmi nem látszik a szádon, tehát a seb is elmúlott.
2016. máj. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak azért kérdeztem, mert neki is elő szokott jönni és akkor igazából "nem mindegy"? Neki akkor, ha lázas volt máskor nem... nekem utoljára érettségi előtt jött elő 1 éve... és mikor sebes volt csókolóztunk már sose jött ki utána a másiknak.
2016. máj. 4. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!