Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinek van ennyi baja? Nehézlég...

Kinek van ennyi baja? Nehézlégzés zsibbadás szédűlés fülbúgás lábfejégés álmatlamság meleghullám hányimger sav meg pár kisebb dolog? Kösz

Figyelt kérdés
2016. máj. 11. 18:41
 1/5 szamo77db ***** válasza:
Orvoshoz kéne fordulni és kivizsgáltatni magad.
2016. máj. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Voltam vagyok de leszarnak úgymond. 10 dokinál is vtam.
2016. máj. 11. 19:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Elmentél, megvizsgáltak, adtak gyógyszert. Beszedted? Használt? Különben mire számítasz az orvostól?
2016. máj. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az enyémeim: szapora szívverés, mellkasi fájdalom, állandó szomjúság, állandó éhség, laza széklet, fogyás, puffadás, vizesedés, állandó fejfájás, fáradékonyság, sűrű pisilési inger. Időnként hányinger van nálam is, gyakran zsibbad a lábam.

Úgy érzem valami nem oké a keringésemmel.

És tökéletes a vérképem ma kaptam meg az eredményt. Holnap viszem vissza az orvosomhoz. Ha lesz*r magán kardiológia és gasztroenterológia is szóba jöhet. Bár lehet előbb háziorvost váltok.

2016. máj. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Beszedtem voltam közbe jobban vagyok dokit is váltogatom de nem igen küld sehova. Azt várom a dokiktól hogy a bajomat megtalálja. Hiába irogat össze vissza bogyókat ha mincs meg a baj oka. Ennyi...
2016. máj. 12. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!