Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Áttétes kulcscsontrák vagy...

Áttétes kulcscsontrák vagy hipochondira? (képpel)

Figyelt kérdés

2 hónapja vettem észre egy dudort az egyik kulcscsontomon, ami azóta kb 1 centivel nagyobb is lett.

Eleinte egyáltalán nem fájt, nem volt semmi panaszom, de 2 hete terhelésre fájdalom jelentkezik. Már az egész csontom vastagabb mint a másik, kevésbé is látszik, és a körülötte lévő részek is kissé duzzadtak, az azonos oldali vállammal együtt.

A mellékelt képen is egy elég furcsa testtartásban kellett ülnöm ahhoz, hogy egyáltalán normálisan látszódjon.

A háziorvosnál voltam vele 4x, mindig elzavart, röntgent hiába kértem, nem kaptam. Legutóbb általános labort sikerült tőle kikönyörögnöm, amely szerint a véremmel minden rendben.

Szerintetek? 16/f


[link]



2016. máj. 22. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyértelmüen hipochondria!!!!


Ez már nem az elsö kérdésed, nem ártana felkeresi egy pszichológust.

2016. máj. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gömbicica ***** válasza:

áttétes kulcscsontrák??? pfuha :( szerintem az orvostudomány sem ismer ilyet.


tegyél rendet a lelki életedben, ha problémád van, esetleg beszéld meg szüleiddel, vagy akár itt is leirhatod.

jó vérképpel ne problémázz.


egyébként az orvos is jófej :( :(

elzavart :( inkább megkérdezte volna, hogy tulajdonképpen mi bajod is van???? tehát a háttérbe kellett volna nézzen, és segitenie kellett volna:(

2016. máj. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Es mibol feltetelezed hogy rák? Plane attetes?

Sztem nyugodj meg. Ha a verkep okes. :) felesleges aggodnod mert tenyleg beteg leszel. Am ez a dudor vagy mi fáj?

2016. máj. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, fáj.
2016. máj. 22. 17:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a vérképed rendben, akkor hipochondria. Jó lenne kideríteni a lelki okokat,nem ártana pszichiáter.
2016. máj. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 gömbicica ***** válasza:

Lelki eredetű betegségek lexikona

-

46.oldal


CSONT (általában)

A csontok testem tartóoszlopai, rájuk épül egész lényem. A csont belsejében a csontvelő található,

amely a lényem legmélyebb magját, lényegét szimbolizálja. Itt

képződnek az immunsejtek, amelyek

testem védelmére szolgálnak. A csontok azoknak a törvényeknek és alapelveknek a szerkezetére

utalnak, amelyekkel nap mint nap szembesülnöm kell, és amelyeket a tekintély (rendőrség, tanárok,

szülők) tartat be velem, hogy l

egyen tartásom, és rend uralkodjék körülöttem.


fentiek esetleg segithetnek a gondolkodásban!

2016. máj. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok ezekkel a dolgokkal.

Csak azért eléggé aggaszt, hogy valami elkezdett növekedni a kulcscsontomon, amiről még csak azt sem tudom, micsoda.

Pláne, hogy az eddig olvasottak-látottak alapján, a kulcscsonton előforduló daganatok többsége rosszindulatú.

2016. máj. 22. 21:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Sebészeti szakrendelésre menj el vele. Nem kell beutaló.
2016. máj. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy vagy? Elmúlt?
2016. okt. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!