Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van az hogy hogyha...

Miért van az hogy hogyha náthás vagyok szó szerint percenként orrot kell fújnom? Rengeteg átlátszó és sárgás-zöld váladékot, ami nagyon kidörzsöli az orromat. Mit tehetnék ellene? Ti ilyenkor hagyjátok, hogy beduguljon az orrotok azt csá?

Figyelt kérdés
:( a tüdőm meg szétmegy a sok röhögéstől... (15/L)

2016. máj. 23. 09:31
 1/8 A kérdező kommentje:
a sok köhögéstől* :'D
2016. máj. 23. 09:31
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen. Ha náthás vagyok, felváltva fújom és krémezem az orrom szinte folyamatosan.
2016. máj. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ilyenkor mentek suliba, már akinek kell, ha csak náthásak vagytok és csak az orrotok folyik, de az nagyon és a sok orrfújás belezavar az órába?
2016. máj. 23. 13:40
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Zöldes váladék esetén már orvoshoz kell menni, mert bakteriális felülfertőzöttséget jelent, plusz a köhögésre is kellene valami. Jobb lenne ha otthon kikúrálnád magad és nem fertőznéd meg az egész osztályt.
2016. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából enyhén a fejem is fáj néha vagy folyamatosan, vagy olykor belehasít, meg hőemelkedésem is volt, csak a kérdésekre voltam kiváncsi és nem akartam összekuszálni a dolgokat. Persze holnap már megyek az orvoshoz, csak hát nehéz elvonszolni betegen magam orvoshoz, amikor senki nincs itthon, mondjuk holnap lehet hogy lesz, ittam egy teát meg sok gyümit ettem, nemtom mennyire segít, de a gyógyszerekben nem hiszek, a fájdalom csillapító fejfájásra is csak lassítja a védekező folyamatokat. A strepsilst nem tudom de azt si használtam, amikor a torokfájással elkezdődött. Nekem minden vírus ugyanolyan borzalom, soha sem jobb vagy rosszabb.
2016. máj. 23. 21:43
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszomat!!
2016. máj. 23. 22:48
 7/8 A kérdező kommentje:
Válaszokat*... Isteneeem
2016. máj. 23. 22:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha átlátszó akkor az azt jelenti genny folyik az orrodból 🙂
2020. nov. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!