Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mivel tudnám...

Szerintetek mivel tudnám megszüntetni a gyakori vizelésemet?

Figyelt kérdés

Pánikbeteg lettem. Nagyon sok tünetem elmúlt. De a gyakori vizelés megmaradt. Járok kezelésre és szedek homeopátiás szereket.


Szerintetek a gyakori vizelés milyen pszhihés okra vezethető vissza?


Voltam vizsgálaton. Minden negativ.


2016. máj. 25. 17:42
 1/1 anonim válasza:
Először is jó ezt hallani, hogy megkűzdöttél a pánikbetegséggel. Sokan nem képesek rá és gyógyszerekhez nyúlnak, ami szerintem hatalmas hiba, mert a pánikbetegség legjobb ellenszere / gyógyszere az önbizalom növelése. Visszatérve a kérdésre, ez lehet egyszerű pszichoszomatikus tünet. A "modern orvostudomány" ezt nem ismeri el hivatalos kórképként, és ha valóban átestél egy teljeskörű vizsgálaton a problémádat illetően és az eredmények nem mutatnak ki semmi szervi elváltozást akkor az orvosdoktorok hajlamosan lezárni az ügyet valami humbug indoklással.. Azt nagyon-nagyon nehéz lenne megmondani így látatlanba, hogy esetlegesen nálad ez milyen jellegű pszichés okból kifolyólag áll fennt, de ha kicsit utánakeresen a 'pszichoszomatikus tünetek' témának biztosan fogsz találni valami használható infót, ugyanis gyanítom, hogy más emberek is tapasztaltak hasonló jellegű panaszokat már. Remélem valamennyit tudtam segíteni!
2016. máj. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!