Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet, hogy valami baja van a...

Lehet, hogy valami baja van a nyakamnak?

Figyelt kérdés

Az az igazság hogy hipohonder vagyok, de mégis az egyik oldalt szemmel láthatóan nagyobb (nem jól láthatóan, de ha hátrahalítom egyenes irányban a fejemet, látszik hogy bal oldalt nagyobb, nem is csak nagyobb hanem kicsit ferdén lenne nőve, megmértem a kulcsonntól 2 cm-mel kivülebbről "nő ki" mint a másik oldalt) húsosabb a nyakam, a családtagjaim szerint csak izmosabb azon az oldalt, ez lehet betegség nélkül is? szemmel észrevehető asszimetria.

És emellett ha a nagyobb oldal fele lefele hajlítom a fejemet, borotválkozásnál néha szokott így beállni a nyakamba olyasmi mint amikor a vádli begörcsöl, majd visszafordításra kiálll, ez önmagában nem is lenne ijesztő de csak az egyik oldalt van így.

Van bármi esélye annak, hogy rák 23 évesen?

Nem iszok, nem dohányzok figyelek a táplálkozásra, ha időm engedi sportolok. Vérvételre is szoktam menni. Gerincferdülésem is van.

Ja és ezt már 15-16 évesen is észrevettem, nem most nőtt meg így hirtelen.



2016. máj. 26. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Oké.

Tehát kb 8 éve megvan? Ha rák lenne már meghaltál volna.

Amúgy meg olyan nincs, hogy nyakrák.

Vagy milyen rák lenne ott? :O

Nyirokcsomók lehetnek rákosak, de az nem ilyen.

Szerintem vmi izom lehet. 8 éve nem mutattad meg orvosnak?

2016. máj. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem, mert csak ritkán áll bele, meg ígyis szinte mindennel járok orvoshoz... és a család szerint ennek semmi baja

akkor lehet hogy a nyirokcsomók vannak megduzzadva de bal oldalt

2016. máj. 26. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!