Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Leukémiánál a kis pontszerű...

Leukémiánál a kis pontszerű bevérzések a bőrön, azokat hogy ismerem fel?

Figyelt kérdés
Ezek pirosak, vagy barnák és mekkorák, hány milliméteresek? Olyanok, mint egy anyajegy? Kitüremkednek, vagy nem?

2016. máj. 30. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Piros, inkább tűszúráshoz hasonló, legfeljebb 2-3 mm-es, nem kitüremkedő, bőrrel egy szintben levő.
2016. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rajtam ilyenek már évekkel ezelőtt (7-8 éve)is voltak. Csak leukémiától lehetnek ilyenek, vagy egészséges embereken is?
2016. máj. 30. 21:39
 3/4 anonim ***** válasza:
rajtam ilyenek már 40 éve vannak, merthát öregebb vagyok. ilyen apró piros bőrhibák mindenkin vannak. A leukémiát meg egy rossz vérképből állapitják meg... arról nem beszélve, hogy a beteg rosszul is szokott lenni, lesoványkodik erősen, stb.... szóval úgy érzi, hogy orvoshoz kell mennie. sajnos van az ismeretségi körömben fiatal beteg... miért tetted föl a kérdést??,
2016. máj. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van egy kis eltérés a vérképemben és erősen hipochonder is vagyok, így aggódom.
2016. jún. 1. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!