Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet valami komoly betegsé...

Ez lehet valami komoly betegség jelei is? Többi lent.

Figyelt kérdés
Pàr napja émelygek,(van mikor annyira, hogy megkell kapaszkodjak) fejem fàj néha, gyomor égés, :/ és annyira fàradt vagyok leragad a szemem folyton. Tudom nem orvosok vagytok, hogy meg mondjatok mi bajom. Nemet orszagban élek Orvos csak dragan vizsgalna meg. Arra vagyok kivancsi valaki jart -e ebben a cipoben mar es mi allt a hattereben?
2016. jún. 3. 13:18
 1/5 A kérdező kommentje:
22/N
2016. jún. 3. 13:19
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, ezek nagyon össze-vissza tünetek. Ha egyéb gyomortáji diszkomfort érzéseid lennének, arra gondolnék, hogy ehettél valami rosszat, vagy vírus. A fáradtság, fejfájás nálam pl vashiány volt, de nagyon sok minden más is lehet, akár egy front is, bár az nem tart pár napig.
2016. jún. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

korodból kiindulva...Hormonbajok? Neadjisten nem vagy terhes?

De tényleg bármi lehet, vírus, stressz, vitaminhiány, rossz étrend.

2016. jún. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem reflux járt hányingerrel és gyomorégéssel, illetve enni sem nagyon tudtam, de fáradtságot nem éreztem és fejfájást sem.

Ez sok minden lehet, jobb lenne ha orvoshoz mennél.

2016. jún. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi vàlaazokat ! :) ha tovabbra is rosszul érzem magam akkor orvoshoz kell menjek. A terhesség felsem merült bennem eddig. Bàr tervben van a baba de meg csak 1.honap , hogy probalkozunk es korainak vélem, hogy ilyen tüneteim legyenek.
2016. jún. 3. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!