Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normális, hogy a háziorvos...

Normális, hogy a háziorvos sosem vizsgál meg?

Figyelt kérdés
Eddig akárhányszor mentem el hozzá betegség miatt, sosem vizsgált meg, csak a tüneteim alapján felírt valami gyógyszert (általában antbiotikumot). Ilyenkor mit lehet tenni? Váltani sajnos nem tudok (próbáltam már, más orvos nem vesz át, mert mind túl van terhelve). Megkérhetem, hogy vizsgáljon meg, vagy elküld a fenébe, hogy ne szóljak bele abba, hogy ő mit csinál...

2016. jún. 6. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem normális, illene legalább a torkodat megnézze és a tüdődet meghallgassa, ha beteg vagy és nem árt ha évenként elküld vérvételre, megméri a vérnyomásod. Ez szerintem alap lenne. Ráadásul néha felesleges az antibiotikum pl ha influenzás vagy és nincs szövődmény.

Amúgy mehetsz más háziorvoshoz is, ha ott helyben nem fogadnak, akkor messzebbre is, ha ott fogad az orvos.

2016. jún. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legalább használt amit felírt?
2016. aug. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!