Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha jobban izzadok fizikai...

Ha jobban izzadok fizikai terhelés alatt, akkor jobban megnő a pulzusom?

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyok otthon anatómia terén.

Ha növelem a pulzusom azzal, hogy mondjuk a tűző napon kabátban végzek fizikai munkát akkor magasabb lesz-e a pulzusom, mintha pólóban végeznék fizikai munkát a napon(és ez által kevésbé izzadnék)?



2016. jún. 7. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes élettani folyamat.
2016. jún. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem tudom ez miért érdekel téged, de természetesen ha kabátban állsz a tűző napon amivel rá is segítesz arra, hogy a szervezeted nem fog tudni annyi hőleadást végezni , mint aki póló nélkül van, így nagyobb pulzus számmal fogsz rendelkezni ! De van egy olyan kijelentés hogy a testfelülettel arányos a hőleadás , mivel neked nem lesz akkora felület a kabátban mint a kabát nélkülinek ezért jobban izzadsz majd és a pulzus is emelkedni fog !:D remélem nem kutyultam össze a választ nagyon :)!?
2016. jún. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem, érthető volt köszönöm.

És ez mennyire káros a szívemnek?

2016. jún. 7. 17:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kàros,teljesen természetes. Igyàl sok vizet.
2016. jún. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A szívnek nem káros, de nem javasolnám hosszabb távon , egy esetleges hőgutát viszont kaphatsz ha nem vigyázol! Az előző válaszoló teljesen jól írta a sok folyadék az elengedhetetlen ilyenkor!!:)
2016. jún. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!