Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az egyik nap elestem focizás...

Az egyik nap elestem focizás közben és lehorzsoltam a lábam. Kb 3 napja történt azóta mindig gennyes vagy nem tudom milyen. És reggel be szoktam kötni de levenni nagyon fáj. Ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Nem hiszem hogy fertőzés mert fertőtlenítette a védőnő.

2016. jún. 8. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Volt nekem is.

Elmentem vele az SZTk-ba (sebészet)

2016. jún. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja meg nem ártana beadatni a tetanuszt
2016. jún. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg bőrgyógyászaton tudnak még segíteni
2016. jún. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Betadine-nal kenjed be mindig , de ha nem múlik el két nap alatt, akkor befertőződött és doki kéne neki. Kitisztitják a sebet. De szerintem nem gennyes, hanem csak nedvezik. Azért fáj, mikor leveszed, mert beleragad a kötszer a sebbe és mindig felszakitod. Lehet, hogyha doki kötné be, sokkal hamarabb meggyógyulna, mert igy mindig ujra fölszakad.
2016. jún. 8. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Reseptyl Urea sebhintőporral szórd be, nekem ez mindig leviszi a gyulladást a sebekről amikor pár nap után kicsit gennyedzik.
2016. jún. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha gennyes, akkor adasd be a tetanuszt

(emlékeztető oltás)

2016. jún. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!