Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért vagy mitől fáj a szívem,...

Miért vagy mitől fáj a szívem, ha elvileg minden rendben? LENT

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok és idén Januártól folyton az orvosokat járom. Stagnáló szívfájdalommal kezdődtek a panaszaim, majd el is mentem dokihoz és kiderült, hogy szívburok gyulladásom van. 2 hétre rá annyi folyadék gyűlt fel a szívburokba, hogy sürgősségire kerültem, mivel nagyon rosszul éreztem magam és lázam is volt. Kaptam kezelést erre és ez a probléma elvileg megoldódott. Azóta már vagy 4-szer voltam még kardiológusnál, volt terhelési tesztem is és elvileg minden rendben, sőt az Ecográf szerint is a szívem normális, viszont magas a pulzusom 100-110 körüli és időnként fáj a szívem körül. Pajzsmirigyem rendben van. Ez a fájdalom tart 3-4 napig, majd ugyanennyi napig nem és kezdődik elölről. Nem tudják mi lehet a gond... Emellett nincs más egészségügyi problémám, csupán nyaki spondilozysom, gerincferdülés. Ezzel kapcsolatban is folyton panaszaim vannak, nem tudom ha lehet-e valami összefüggés.

2016. jún. 11. 12:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és sokszor azt érzem, mintha a torkomban verne a szívem. Erősebben ver. Amúgy nem vagyok pánikbeteg, vagy ilyesmi. Viszont Január előtt nem voltak ilyen panaszaim soha
2016. jún. 11. 12:54
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden fizikai betegségnek, problémának lelki oka van.
2016. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az hogy a torkodban érzed a szívverésedet arra utal, hogy a gyomorsav már kikezdte a nyelőcsövedet. Ennek tünete lehet mellkas fájdalom a szív tájékán, majd később a hát, lapocka alatti részen, aztán a vállak is fájhatnak, majd kisugárzik a kézfejekbe, karokba is. De ekkor már komoly pszichés panaszokkal kezelik a tulajdonosát. Vigyázz az orvosokkal, mert téged is zombivá tesznek rövidesen!
2016. jún. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Minden fizikai betegségnek, problémának lelki oka van."

A lelki problémákat az agy rendellenessége jellemzi. Az agy bizonyos területeinek rendellenes fejlődését viszont valami korábbi érzékszervi problémák okozták.

2016. jún. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sziasztok..tudom hogy nagyon régi a poszt de megprobálkozom hátha a kérdező majd lássa...

23 éves vagyok január óta ugyanazok a tüneteim vannak mint amiket felsorolt a kérdező..Egyik nap jobb,másik nap rosszabb ..voltam már sürgősségin de nem talaltak semmi.

Nagyon aggódom..Remélem valaki elolvassa majd amit irok..

2022. febr. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!